لینک دانلود(بررسی برخی ترفندها و ابزار فتوشاپ)

فرمت فایل: word تعداد صفحات: 37 چگونه سایه هایی واقعی تر ایجاد کنیم؟ در زیر چند عملیات اضافی رو بعنوان روشی برای حقیقی تر جلوه دادن سایه ها ملاحظه خواهید کرد. توسط این مراحل شما قادر خواهید بود از یک عکس Flat به یک عکس سه بعدی سایه دار برسید که بجای بررسی برخی ترفندها و ابزار فتوشاپ|30019914|oma|اُ ام
در حال حاظر شما فایل با عنوان بررسی برخی ترفندها و ابزار فتوشاپ را دنبال می کنید .

فرمت فایل: wordتعداد صفحات: 37

چگونه سایه هایی واقعی تر ایجاد کنیم؟در زیر چند عملیات اضافی رو بعنوان روشی برای حقیقی تر جلوه دادن سایه ها ملاحظهخواهید کرد. توسط این مراحل شما قادر خواهید بود از یک عکس Flat به یک عکس سه بعدیسایه دار برسید که بجای شناور بودن در هوا بیشتر بنظر برسه در پس زمینه قرار گرفته.خوب شروع میکنیم:اول عکس مورد نظر را در فتوشاپ باز کنید و با دو بار کلیک کردن روی background آنرا بهیک لایه تبدیل کنید.و بعد توسط Canvas یا ابزار crop مقداری فضای اضافه در اطراف آنایجاد کنید.

حالا توسط Filter>Distort>shear انحنای لازم رو به تصویر خود بدهید ولی سعی کنیدتغییرات بسیار جزئی باشد.

توسط دستور های Edit>Transform>perspectiveEdit>Transform>rotateEdit>Transform>distortEdit>Transform>skewEdit>Transform>scaleتغییر شکل لازم را به تصویر بدهید. در اینجا بترتیب از perspective>rotate>distort>rotateاستفاده شده است.

حالا تصویر حاصله را با Ctrl+Cilck برروی لایه آن انتخاب کنید و توسط دستورselect>modify>border این انتخاب را به حاشیه ای با ضخامت متناسب باresolution اولیه تصویرتان تبدیل کنید.(در اینجا 4 pixel )

حالا این حاشیه را با کلیک کردن روی آیکون زیر در یک channel دیگر save کنید.

حالا نوبت سایه روشن کردن این ضخامت است. برای اینکار ما دولایه دیگر یکی تیره ترو دیگری روشنتر از تصویر اصلی احتیاج داریم تا آنها را در این ضخامت قرار دهیم.پس برای ایجاد shadow به سراغ channels رفته و برای انتخاب channel ی که قبلاsave کرده بودیم روی آیکون load channel as selection کلیک کرده و بعد به layersبرمیگردیم و توسط آیکون create new fill or adjustment layer ، دیالوگ باکس levels را می آوریم.

و در آن مقدار عددی حداقل input levels را از صفر به 128 افزایش میدهیم و OK میکنیم و بعد از طریقدستور add clipping mask آنرا به لایه تصویر متصل میکنیم.( یا از طریق بردن cursor به حد فاصل دو لایهو بعد Alt+Click )

حالا برای ایجاد highlight همین کار را یکبار دیگر دیگر انجام میدهیم و فقط در دیالوگ باکس levelsمقدار عددی حداکثر input levels را به 128 تقلیل میدهیم و OK میکنیم.

تا به نتیجه زیر دست پیدا کنیم:

حالا جاهای غیر لازم را بترتیب در دو لایه shadow و highlight مطابق شکلهای زیر توسطیک brush مشکی رنگ میکنیم.اکنون نوبت اضافه کردن سایه است. من برای دید بهتر یک background به آن اضافه کرده ام.با right click کردن روی لایه تصویر و انتخاب Blending options تنظیمات لازم و مورد نیاز رااعمال کنید. در اینجا:

اکنون نوبت آخرین تغییرات در سایه میباشد ولی قبل از اینکار باید آنرا از طریقlayer>layer style>create layer به یک لایه جداگانه تبدیل کنید.حالا توسط Edit>Free transform آنرا بمقدار دلخواه بچرخانید و جابجا کنید تاواقعیتر بنظر برسد.

مطالب دیگر:
🔍تحقیق درباره آفتابگردان 🔍تحقیق درباره آلودگی صوتی ، غول آرام🔍تحقیق درباره آئين كار پاستوريزاسيون غذاهاي با اسيديته بالا و غذاهاي اسيدي🔍تحقیق درباره آيين ها ي دين زرتشت🔍تحقیق درباره بانك جهاني و تحريم ايران🔍نظام آموزشی فرانسه 🔍تحقیق درباره کولتیوار و مدت انبارداری بر تعين كميت عامل اشك آور پياز 🔍تحقیق درباره بررسی مشکلات قیمت گذاری در صنعت پرس سازی سفارشی 🔍تحقیق درباره بررسی و ارزیابی قیمت اراضی در محدودة بلافصل طرح🔍تحقیق درباره بررسی وضعیت تحقیقات اجتماعی در دانشگاههای کشور 🔍تحقیق درباره برنامه ريزي نحـوه تهيـه برنـامه POA 12🔍تحقیق درباره برنامه ريزي و نظارت در آموزشگاه هاي فني و حرفه اي 🔍تحقیق درباره برنامه نوري در پرندگان🔍تحقیق درباره برهان نظم از منظر شهيد مطهري 🔍تحقیق درباره بسيج چيست و بسيجي كيست🔍تحقیق درباره بلوغ تولدی دیگر 🔍تحقیق درباره بنزن🔍تحقیق درباره بهائیت در ایران🔍تحقیق درباره بهداشت صنعتي🔍تحقیق درباره پيوند هيدروژني 🔍تحقیق درباره پيامدهاي جنگ احد🔍تحقیق درباره پيامبر و مديريت🔍تحقیق درباره چه چيزي باعث درد عضلات مي شود؟🔍تحقیق درباره آ شنايي با پول الكترونيك🔍تحقیق درباره چند نمونه از ساده‏ زیستی پیغمبر